PLCZSKGRHREU
SK Slovensko (česky) - změnit lokalitu
more than software
    ZÁZNAMNÍKY TELEFONNÍCH HOVORŮ   
Przejdź do sklepu
FonTel DuoNET
Samodzielny rejestrator z wbudowanym twardym dyskiem obsługujący niezależnie 4 linie analogowe (PSTN/POTS) i 1 linię ISDN BRI (2B+D)
FonTel DuoNET Objednávka

Rejestrator rozmów telefonicznych FonTel DuoNET jest samodzielnym urządzeniem przeznaczonym do nagrywania treści rozmów z linii telefonicznych analogowych i ISDN BRI. Zapis rozmów odbywa się na wbudowanym twardym dysku o pojemności kilku tysięcy godzin rozmów. Po zapełnieniu dysku najstarsze nagrania są automatycznie nadpisywane przez nowe.

Dostęp do zarejestrowanych nagrań możliwy jest poprzez dowolną przeglądarkę internetową (w program wbudowany został serwer WWW) lub dedykowany program FonTel Client (viz možnosti programu FonTel Client). Přístup k záznamníku a nahrávkám je chráněny heslem.

Záznamník funguje samostatně, vyžaduje pouze zapojení do elektrického zdroje. Má vestavěné hodiny se zabudovanou baterií, které poskytuji přesné určení datum a času zahájení nahrávání hovorů. Kromě toho je možná periodická synchronizace hodin s externím serverem času NTP.

Podpora FonTel API umožňuje integrovat záznamník s jiným software pro obohacení informacemi o provedených hovorech.

Do pobrania

PDF Souborová karta záznamníků FonTel DuoNET: [polski]
PDF Instrukcja instalacji: [polski]
Polityka prywatności | Regulamin serwisu