PLCZSKGRHREU
SK Slovensko (česky) - změnit lokalitu
more than software
    ZÁZNAMNÍKY TELEFONNÍCH HOVORŮ   
Przejdź do sklepu
FonTel L1USB, L2USB, L4USB
záznamník, který podporuje 1, 2 nebo 4 analogové linky je připojovaný k počítači přes USB konektor
FonTel L4USB Dostupné v obchodě

FonTel L1USB, FonTel L2USB a FonTel FonTel L4USB jsou záznamníky telefonních hovorů umožňující nezávislé nahrávání rozhovorů, respektive z 1, 2 a 4 analogových telefonních linek. Záznamníky rozlišují příchozí a odchozí volání, rozpoznají číslo volajícího a v tónovém systému číslo odchozího volání. Veškeré informace o zaznamenaných rozhovorech jsou uchovávané spolu s popisem, datum, časem a dobou trvání v databázi. Záznam každého volání je uložen v samostatném souboru (komprimované zvukové soubory WAV nebo MP3).

Díky možností detekce hlasitosti zvuku, je možný automatický záznam rozhovorů nejen z běžných telefonů, ale i s radiotelefonů, vysílaček a dalších zařízení vybavených zvukovým výstupem.

Vysokou kvalitu zvuku nahraných rozhovorů zajišťuje úplné galvanizační rozdělení telefonické linky a počítače a také použití hardwarových a softwarových filtrů, opravujících barvu zvuku a rozdíly v hlasitosti mezi volajícími.

Záznamníky vyžadují připojení k počítači přes USB port a spuštění dodaného programu FonTel, který ukládá volání na pevném disku počítače (viz možnosti programu FonTel). Program pracuje bezobslužně "na pozadí", automaticky rozpoznává číslo linky, začátek a konec hovorů, směrovací a telefonní číslo. Všechny tyto informace ukládá do databáze a zaznamenaná volání ukládá do komprimovaného zvukového souboru. Tento program spolupracuje s libovolným počtem záznamníků a umožňuje zkombinovat více záznamníků v jeden vícekanálový systém zápisu

Do pobrania

PDF Souborová karta záznamníků FonTel L1USB: [polski] [English]
PDF Souborová karta záznamníků FonTel L2USB: [polski] [English]
PDF Souborová karta záznamníků FonTel L4USB: [polski] [English]
PDF Instrukcja instalacji: [polski] [English]
Polityka prywatności | Regulamin serwisu